Продавець ATMAR розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
17 відгуків
ATMAR
+380933863619
+380933863619
Додати відгук

Hengst

Вже більше півстоліття будуються гіпотези на тему того, чи доля чи випадковість, що ім'я Хенгст стало сполучною ланкою, що забезпечує взаємодію механізмів передачі, двигунів, масляних і паливних фільтрів. А почалося це з 1958 року, коли Вальтер Хенгст заснував фірму Ing. Walter Hengst KG р. в Мюнстер. Тим самим він заклав фундамент для успішного і багатого подіями розвитку підприємства, яка сьогодні ведеться у третьому поколінні як фірма Hengst SE його онуком Йенсом Реттерингом. Засноване під час епохи масштабного відновлення підприємство постійно йшло в ногу зі стрімким розвитком безперервно розвивається автомобільної промисловості і її постійно зростаючими вимогами до фільтраційним рішень. Вони були і залишаються основною спеціалізацією підприємства.
1 2 ... 9

Довіра до підприємства Hengst будується не тільки на використанні інноваційних технологій, але і на прихильності компанії максимально високій якості продукції, належній оцінці й поваги в особистому діалозі, гнучким організаційним структурам і операційного досконалості.

Компанія Hengst є лідерами в області фільтрації, роблячи нашу планету чистішою!